impossible-consequen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Friends forever
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Beautiful night.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Jung Yoo Jin
new member
new member
Jung Yoo Jin


Mesaje : 12
Data de înscriere : 19/05/2010

Beautiful night. Empty
MesajSubiect: Beautiful night.   Beautiful night. EmptyJoi Mai 20, 2010 1:47 am

Era o noapte foarte frumoasa. Trecuse de mult de ora uunu, dar eu nu aveam somn deloc asa ca am decis sa ies pe balcon pentur a lua o gura proaspata de aer. Vantul adia usor si imi flutura putin parul. Orasul a fost foarte linistit in noaptea aceea. Mi-am pus mainile pe marginera balconului si am privit, zambind, in fata.
Sus In jos
Takashi
member
member
Takashi


Mesaje : 90
Data de înscriere : 19/05/2010

Beautiful night. Empty
MesajSubiect: Re: Beautiful night.   Beautiful night. EmptyJoi Mai 20, 2010 2:56 am

Stateam rezemat de bara de la balcon fumand tigara ca un maneac.Am vazut-o pe fata care tocmai venise pe balcon si am zambit gandindu-ma la prostii.Mi-am scuturat incet capul trecandu-mi mana prin parul ciufulit..,,hai Takashi revinoti"mam gandit.
Sus In jos
Jung Yoo Jin
new member
new member
Jung Yoo Jin


Mesaje : 12
Data de înscriere : 19/05/2010

Beautiful night. Empty
MesajSubiect: Re: Beautiful night.   Beautiful night. EmptyJoi Mai 20, 2010 3:58 am

Initial nu observasem ca mai era cineva pe balcon, dar dupa ce mi-am intors capul am observat ca mai era un tanar. M-am uitat putin nedumerita la el, apoi mi-am lasat timida capul in jos, privind fix un punct.
Sus In jos
Takashi
member
member
Takashi


Mesaje : 90
Data de înscriere : 19/05/2010

Beautiful night. Empty
MesajSubiect: Re: Beautiful night.   Beautiful night. EmptyJoi Mai 20, 2010 8:07 pm

Mi-am terminat tigara si mam apropiat incet de fata zambind usor.AM privit-o cateva secunde si iam ridicat capul zambindu-i prietenos.
-Hey..
Sus In jos
Jung Yoo Jin
new member
new member
Jung Yoo Jin


Mesaje : 12
Data de înscriere : 19/05/2010

Beautiful night. Empty
MesajSubiect: Re: Beautiful night.   Beautiful night. EmptyJoi Mai 20, 2010 9:37 pm

Cu coada ochiului am urmarit fiecare miscare pe care o facea. Am vzut cuum si-a stins tigara si cum a venit inspre mine. In momentul in care mi-a atins barbia si mi-a ridicat capul, am tresarit.
-Hey..., mi-a spus zambindu-mi.
L-am privit putin, apoi l-am salutat incet:
-Hey...
Sus In jos
Takashi
member
member
Takashi


Mesaje : 90
Data de înscriere : 19/05/2010

Beautiful night. Empty
MesajSubiect: Re: Beautiful night.   Beautiful night. EmptyJoi Mai 20, 2010 9:45 pm

Mi-am retras mana zambindu-i prietenos...,,e super draguta.."mam gandit continuand sa zambesc.
-Takashi.spun scurt.
Sus In jos
Olivia Lufkin
member
member
Olivia Lufkin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 19/05/2010
Varsta : 31

Beautiful night. Empty
MesajSubiect: Re: Beautiful night.   Beautiful night. EmptyVin Mai 21, 2010 2:19 am

Olivia venise pe balcon pentru a se inspira pentru noua sa melodie aceasta privea cerul
Sus In jos
Continut sponsorizat





Beautiful night. Empty
MesajSubiect: Re: Beautiful night.   Beautiful night. Empty

Sus In jos
 
Beautiful night.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» one night in living

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
impossible-consequen :: Home :: Balcon-
Mergi direct la: