impossible-consequen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Friends forever
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 No inspiration tonight

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
U. Hyde
member
member
U. Hyde


Mesaje : 60
Data de înscriere : 19/05/2010

No inspiration tonight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No inspiration tonight   No inspiration tonight - Pagina 2 EmptyJoi Mai 20, 2010 9:19 pm

Trag prima dată cu putere , apoi suflu fumul într`o parte , privind în gol într`un colţ al camerei şi lăsând sticla de whiskz pe dulăpiorul d elângă pat .
Sus In jos
Shiro
member
member
Shiro


Mesaje : 58
Data de înscriere : 20/05/2010

No inspiration tonight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No inspiration tonight   No inspiration tonight - Pagina 2 EmptyJoi Mai 20, 2010 9:22 pm

Dupa ce termin tigara o arunc pe geamul pe care intrase baiatul apoi ma ridic in fund. Imi iau iarasi sticla de whiskey si incep sa beau.
Sus In jos
U. Hyde
member
member
U. Hyde


Mesaje : 60
Data de înscriere : 19/05/2010

No inspiration tonight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No inspiration tonight   No inspiration tonight - Pagina 2 EmptyJoi Mai 20, 2010 11:45 pm

Trag un ultim foc din ţigară şi mi`o sting . Cu sticla de whisky în mână mai iau câteva guri , deşi simţindu`mă deja ameţit şi încă observânduse încetul cu încetul .
Sus In jos
Shiro
member
member
Shiro


Mesaje : 58
Data de înscriere : 20/05/2010

No inspiration tonight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No inspiration tonight   No inspiration tonight - Pagina 2 EmptyJoi Mai 20, 2010 11:48 pm

Dupa ce imi termin sticla ii fac vant sub pat apoi ma ridic si ma asez langa Ash in pat privindu-l.
Sus In jos
U. Hyde
member
member
U. Hyde


Mesaje : 60
Data de înscriere : 19/05/2010

No inspiration tonight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No inspiration tonight   No inspiration tonight - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 12:20 am

Aşez sticla de whisky lângă pat , îndreptându`mi privirea spre Shiro , uşor îmbujorat în obraji . Mă apropii mai mult deel , lăsându`mi capul pe picioarele lui .
-Poate trebuia să o iau mai uşor ..
Sus In jos
Shiro
member
member
Shiro


Mesaje : 58
Data de înscriere : 20/05/2010

No inspiration tonight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No inspiration tonight   No inspiration tonight - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 1:16 am

Surad la spusele lui.
-De acum iti dau in fiecare zi sa bei ca sa te obisnuiesti cu bautura!ii zic punandu-mi mainile pe cap, privind tavanul.
Sus In jos
U. Hyde
member
member
U. Hyde


Mesaje : 60
Data de înscriere : 19/05/2010

No inspiration tonight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No inspiration tonight   No inspiration tonight - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 1:23 am

-Spune'mi că glumeşti , nu aş suporta . mormăi , ridicându'mi capul şi apropiindu'mă de chipul lui.
Sus In jos
Shiro
member
member
Shiro


Mesaje : 58
Data de înscriere : 20/05/2010

No inspiration tonight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No inspiration tonight   No inspiration tonight - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 1:41 am

Dau negativ din cap.
-Nu glumesc!scot limba la el. Crezi ca as glumi cu bautura?
Sus In jos
Continut sponsorizat





No inspiration tonight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No inspiration tonight   No inspiration tonight - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
No inspiration tonight
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
impossible-consequen :: Home :: Camere-
Mergi direct la: