impossible-consequen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Friends forever
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Let's party together.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
W.Maya.
new member
new member
W.Maya.


Mesaje : 5
Data de înscriere : 22/05/2010

Let's party together. Empty
MesajSubiect: Let's party together.   Let's party together. EmptySam Mai 22, 2010 9:27 pm

Îşi ciufuli părul înainte de a intra în club , zâmbi paznicilor de la început ce îi consultă buletinul , căci ea părea totuşi o minoră , deşi chiar aşa era , o lăsă să intre. Mulţumi şi uşa clubului i se deschise , volumul muzicii şi mixurile răsunând în mintea sa. În timp ce se strecura prin mulţime îşi aşeză rochiţa scurtă şi neagră , de data asta tocul pantofilor răsuna slab , iar ea era mult mai elegantă decât de obicei pentru o sâmbătă seară obişnuită.
Se apropie de bar şi se aşeză pe un scaun relativ înalt , comandându-i un suc natural.
Sus In jos
Anthony S.
advenced member
advenced member
Anthony S.


Mesaje : 111
Data de înscriere : 20/05/2010

Let's party together. Empty
MesajSubiect: Re: Let's party together.   Let's party together. EmptySam Mai 22, 2010 10:57 pm

De afara, muzica parea destul de promitatoare. Am intrat in club, privind in jur, erau destui oameni. M-am dus la bar si m-am asezat pe un scaun dupa care am comandat un Bloody Mary.
Sus In jos
Iza
Admin
Admin
Iza


Mesaje : 204
Data de înscriere : 18/05/2010

Let's party together. Empty
MesajSubiect: Re: Let's party together.   Let's party together. EmptyDum Mai 23, 2010 1:56 am

Eram pe ringul de danas dansand plictisita..
Sus In jos
https://impossible-consequen.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Let's party together. Empty
MesajSubiect: Re: Let's party together.   Let's party together. Empty

Sus In jos
 
Let's party together.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ..Why don't we party together...?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
impossible-consequen :: Oras :: Club-
Mergi direct la: